שלח

שם

שדה חובה*

תודה רבה!

הטופס נשלחה בהצלחה.

טלפון

שדה חובה*

מייל

שדה חובה*

דירות יוקרה

מוזמנים לפנות אלינו

*

שיווק 2011

משרדים ראשיים: רח’ ויצמן 11,  נס-ציונה
טל: 08-9389310 | פקס: 08-9389315

info@malki-g.co.il​

מוזמנים לפנות אלינו

*

שיווק 2011

מאמרים נוספים

דירות יוקרה – הדרך לחיות בקלאס בראשון לציון

היש מקום שבו אנו מרגישים יותר בטוחים מאשר הבית שלנו? הבית שלנו הוא המבצר הפרטי שלנו והוא מעניק לנו ביטחון, שלווה רוגע וכיף. אין עוד מקום הדומה לבית שלנו ואשר מעניק לנו אווירה כה טובה. וזה למעשה מה שחשוב שיהיה בחיים, אווירה טובה ואיכות חיים גבוהה. בית איכותי הוא דבר בעל ערך עצום המשפר את ההרגשה בצורה ניכרת ועל כך אין עוררין.

 

על כן כל כך הרבה אנשים משקיעים את מיטב המאמצים שלהם בקניית בית. להבדיל מארצות אחרות בהן נהוג לגור בשכירות למשך זמן רב כאשר הדבר נוגע לישראל הרי שהנוהג הוא לקנות בית ולגור בו. אף אחד בישראל לא רוצה לגור בשכירות והישראלים יעשו הכול ובפרט יקבלו עזרה מההורים בכדי לקנות את הבית הטוב ביותר שיש. ואם כבר קונים בית אז למה שזה לא יהיה דירות יוקרה? דירה יוקרתית תגרום לנו להנאה הרבה יותר גדולה מאשר בית רגיל ועל כן כל כך הרבה אנשים מחליטים לקנות דירה יוקרתית.

 

 

דירה יוקרתית בראשון לציון – האם הן בהכרח יותר יקרות?

 

אאחת השאלות המטרידות ישראלים רבים היא האם דירות יוקרתיות הינן בהכרח יותר יקרות? התשובה שאולי תאכזב רבים היא שלרוב דירות יוקרתיות יותר יקרות. אך שימו לב בדירה יוקרתית אתם מקבלים הרבה יותר ועל כן אין להתפלא שהיא יותר יקרה.

 

בדירה יוקרתית הבנייה הרבה יותר איכותית, ישנו שימוש במוטיבים יוקרתיים המשפרים את איכות החיים בצורה ניכרת. לכן אם יש לכם את התקציב בהחלט כדאי לשקול ברצינות לקנות דירת יוקרה ולא דירה רגילה. דירת יוקרה תחזיק מעמד למשך זמן רב יותר ותענה על הצרכים שלכם בצורה הרבה יותר גדולה ועל כן מדובר בפתרון הטוב ביותר שיש. אם אתם מחפשים אחר דירת יוקרה בואו למלכי ותיהנו מדירה יוקרתית שכמותה עוד לא ראיתם. 

 

 

דירות יוקרה ראשון לציון – על מלכי בראשון לציון שמעתם?

 

דירות יוקרה למכירה ניתן למצוא במלכי. מלכי מקפידה למכור את הדירות הטובות ביותר בשוק שנבנו לפי הסטנדרטים החמורים ביותר שיש. מלכי תעשה הכול בכדי למצוא לכם דירה ותשקיע בכם המון. כל הדירות שנמכרות על ידי מלכי ובטח דירות היוקרה הן ברמה הגבוהה ביותר שיש בשוק הישראלי. יותר מכך, הדירות של מלכי נבנו על פי סטנדרט עולמי והן עומדות ברשימה אחת עם הדירות הטובות ביותר בעולם. אמרתם איכות אמרתם מלכי ועל כך אין עוררין. אז למה אתם מחכים מעוניינים בדירת יוקרה? פנו אל מלכי בהקדם.