תוכניות דירה

הפנטהאוזים - ארבע יצירות מופת

 

גבוה מעל כולם נמצאת גולת הכותרת של פרויקט M TOWER, הפנטהאוזים  בקומות 27-28, המגדירים מחדש את האלגנטיות והעיצוב עד הפרט האחרון ומהווים מופת לתכנון אדריכלי.


הפנטהאוזים המפוארים מתפרשים על פני חצי קומה ושלושה כיווני אויר מלאים. שטח כל פנטהאוז אדיר, כ214- מ“ר. מרפסת גג המשתרעת על פני שטח של כ-108 מ“ר והיא פונה לנוף פנוראמי עוצר נשימה. בקומה 28 בריכת שחיה פרטית במפלס אחד.  

הפנטהאוזים המעוצבים נהנים מתקרות גבוהות ביותר כ-4 מ’, קירות מסך ומפתחי חלונות רחבים בגובה ריצפה תקרה, המציפים את חלל הבית בשפע של אור טבעי ובריזה נעימה. 


לרשותכם סוויטת הורים ענקית ומפנקת הכוללת חדר ארונות מרווח וחדר רחצה מואר, סוויטה פרטית בעלת חדר רחצה צמוד, 3 חדרי שינה נוספים, 4 חדרי שירותים ופינת אוכל גדולה במיוחד המתאימה לאירוח של עשרות סועדים. מרחב המגורים בפנטהאוז מאפשר לכם חופש תיכנון מירבי ובהתאמה לרצונותיכם.

 

מיני פנטהאוזים

 

בין הקומות 20-26 מתנוססים המיני-פנטהאוזים היוקרתיים בעיצוב ארכיטקטוני חדשני, על פני שטח של כ131- מ“ר ומרפסת ענקית של כ-33 מ“ר.


לרשותכם סוויטת הורים מפנקת הכוללת חדר רחצה מואר, שלושה חדרי שינה, סלון אירוח מרווח ביותר, פינת אוכל גדולה ומטבח אמריקאי פתוח עם אופציה לאי. מרחב המגורים מאפשר לכם חופש תיכנון מירבי ובהתאמה לרצונותיכם.